salátybakeš.cz

Děkujeme za Váš zájem o naše produkty. 

Jsme malý rodinný podnik z Českého ráje a zabýváme se výrobou sterilovaných salátů, čalamád, čatný omáček a dalších pochoutek.

Naše recepty pocházejí z dílny naší maminky (již babičky), která se věnuje vaření a přípravě pochoutek celý svůj život. Všechny naše produkty, které můžete zakoupit na našich stránkách, jsou připraveny a baleny členy naší rodiny, kteří dbají na kvalitu, chuť a poctivost každé sklenice, nikoliv unavenými pracovníky na noční směně v továrně. Věříme, že náš přístup k práci se pozitivně odráží na kvalitě našich produktů. 

Po mnoha letech, kdy naše maminka zásobovala rodinu a nejbližší přátele kvalitními domacími výrobky, se rozhodla rozšířit svojí výrobu a nabídnout tak její skvělé, tradíční výrobky i široké veřejnosti.

Žádné naše produkty neobsahují chemické stabilizátory, barviva, či jakékoli jiné umělé složky moderní doby. Sterilování je zajištěno pomocí ohřevu produktu ve sklenici a nasledném chlazení a vhodném skladovaní. Klasické "zavařování" bez pomocí chemie tak zajišťuje nepřekonatelnou chuť a kvalitu našeho českého Zelíčka, Čalamád a omáček Čatní, a tak tyto látky nezatěžují vaše tělo ani ducha.

Výsledkem tohoto procesu a způsobu sterilování je zdravý salát, který je zdravý i v 21.století.

 

Nyní po mnoha letech na trhu je možné si naše výrobky objednat i z pohodlí domova. 

„Ctěme zásady slušného chování, vytvářejme hodnoty, buďme loajální, profesionální a stavme domy jako bychom je stavěli pro sebe. Nechť je námi zhotovené dílo, tou nejlepší reklamou.“
Kyriakos Tselidis